RADOŚĆ SUKCESU

Eliza Tworek, uczennica klasy I naszego liceum, biega od dzieciństwa. Pierwsze dyplomy zaczęła zdobywać już w przedszkolu (I miejsce w Igrzyskach Sieradzkich Przedszkolaków) . Trenuje codziennie w sieradzkiej „Żeglinie” pod okiem trenera Mieczysława Nowaka, dla którego jest Izą 🙂 Dziś świętuje już większe sukcesy. Świetnie spisała się w Mistrzostwach Polski Młodzików (w biegu na 100 metrów wywalczyła brązowy medal), w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych srebrny, brązowy w XII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w lekkiej atletyce. Ma w tej chwili najlepszy czas w Polsce na tym dystansie w swojej kategorii wiekowej. Obecnie startuje w plebiscycie na „Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Sieradzkiej”.

    Całym sercem jesteśmy z nią, będziemy na nią głosować i życzymy sukcesów nie mniejszych niż odnosi Mariusz Wlazły (wicemistrz świata w piłce siatkowej).

    Zachęcamy wszystkich do wysyłania SMS-ów o treści:

                                   NASZETWOREK pod numer 7160.
Kto ma komórkę niech pisze, a radość sukcesu będzie wspólna !

Trofea Elizy Tworek