Turnieju Sztuki Recytatorskiej Dzieci

Mikołaj Balcerzak z klasy II SP i Igor Wlaźlak z klasy I SP reprezentowali naszą szkołę w Turnieju Sztuki Recytatorskiej Dzieci organizowanym przez SCK na deskach Teatru Miejskiego w Sieradzu. Od wielu lat nasi uczniowie występują i zdobywają główne nagrody w tym konkursie. Tym razem w gronie laureatów znalazł się Mikołaj, któremu bardzo serdecznie gratulujemy. Nagrodą główną, oprócz książki i dyplomu, dla laureatów jest zawsze udział w audycji Rozgłośni Radiowej NASZE RADIO i Mikołaj oczywiście w niej wystąpi. Igor otrzymał nagrodę „za wspaniały występ” w postaci pamiątkowego dyplomu i książki. W przeciwieństwie do Mikołaja, to był jego pierwszy konkurs i choć nie zdobył głównej nagrody, to wypadł bardzo dobrze i mamy nadzieję, ze będzie nas reprezentował także w przyszłym roku. Główny juror konkursu, pan Jerzy Kaszuba stwierdził, że w tym konkursie nie ma przegranych. Wiadomo, że jednym występ wychodzi lepiej, innym gorzej, ale u wszystkich widać zaangażowanie i przejęcie. Rodzice i nauczyciele mogą być z nich dumni.  Opiekunem recytatorów była p. Joanna Maksajda.

Turnieju Sztuki Recytatorskiej Dzieci