Koncert Patriotyczny – „Kiedy My Żyjemy” – 13.11.2018

Dzięki uprzejmości portalu nasze.fm możemy oglądać kilka zdjęć z tego nie zapomnianego koncertu.

W dniu 13.11.2018 r. licealiści z Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu z klasy pierwszej i drugiej pod opieką ks. Bartosza Andrzejewskiego i P. Justyny Pędziwiatr wzięli udział w koncercie patriotycznym „Kiedy my żyjemy”. Zorganizowany został on przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy, Policję w Sieradzu oraz Sieradzkie Centrum Kultury. Uczniowie naszej szkoły wykonali najpopularniejszą w naszym kraju pieśń patriotyczną „Rota”. Na scenie wystąpili również uczniowie sieradzkich szkół i grupa PaT. Przedstawiciele grupy Erazmus + z Chorwacji, Hiszpanii oraz Włoch, którzy byli obecni na koncercie przedstawili swoje pieśni patriotyczne. Występ naszych licealistów był idealną promocją naszej szkoły jak i profilu mundurowego.

Dzięki uprzejmości portalu nasze.fm możemy oglądać kilka zdjęć z tego nie zapomnianego koncertu.

Koncert Patriotyczny „Kiedy my żyjemy” - 13.11.2018