Dzień Edukacji Narodowej w ZSK 18/19

14 października to szczególny dzień w kalendarzu dla każdego nauczyciela. Wszyscy pracownicy oświaty obchodzą wtedy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji 12 października, uczniowie składali życzenia swoim nauczycielom. Podobnie było w naszej Szkole. Dzień rozpoczął się uroczystą mszą świętą odprawioną w intencji nauczycieli. Samorząd uczniowski wraz ze Scholą przygotowali krótki, uroczysty apel. Uczniowie ZSK w Sieradzu piosenkami dziękowali całej kadrze nauczycielskiej za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia, wręczając przepiękne róże będące wyrazem podziękowania.

Serdeczne podziękowania dla Samorządu Uczniowskiego i Scholi za przygotowanie uroczystego apelu.

Dzień Edukacji Narodowej w ZSK 18/19