Wizyta w Bibliotece 08.10.2018

8 października 2018 roku

Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Sieradzu.

W poniedziałkowe dość pochmurne przedpołudnie uczniowie klasy II i III zostali zaskoczeni pozytywną energią i szczerością twórczyni literatury dziecięcej Agnieszki Gadzińskiej . Podczas spotkania pani Agnieszka opowiedziała  wiele zaskakujących anegdot oraz zdradziła tajemnice powstawania swoich książek. Uczniowie wspólnie  z pisarką przemierzyli drogę od powstania pomysłu na książkę do pojawienia się jej u czytelnika. Zachęcamy do lektury książek o ciekawej treści i humorystycznych tytułach ,,Lekarstwo na krowę”, ,,Co kapelusz jeść powinien” , przygody Skloty i jej przyjaciół  w czterech tomach, czy też ,,Ostatni krzyk mody”. Dla fanów dreszczyka emocji polecamy ,,Duch potrzebny od zaraz”.

Wizyta w Bibliotece 08.10.2018