Obóz płetwonurkowy

Podczas minionych wakacji, uczniowie klasy mundurowej II OLK z Zespołu Szkół Katolickich spędzili dwa tygodnie na obozie płetwonurkowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Służb Antyterrorystycznych ,,IZER’’.

Nasi uczniowie brali udział w niesamowicie ciekawych zajęciach z zakresu nurkowania, a potem mogli wykorzystać zdobytą wiedzę nurkując w Morzu Bałtyckim na Helu. Taki wyjazd to świetny pomysł na to, by spróbować swojej podwodnej przygody. Uczniowie otrzymali Certyfikaty ukończenia kursu płetwonurkowego. Opiekę nad uczniami pełnili instruktorzy służb mundurowych. Jednocześnie informujemy, iż podobny wyjazd na obóz nurkowania w sezonie letnim będzie organizowany także w następnym roku. Ponadto można także wziąć udział w wyjazdach w sezonie zimowym, gdzie będzie okazja, aby nauczyć się jeździć na nartach lub doskonalić technikę jazdy na nartach. Wszystkich zainteresowanych z klas mundurowych naszej szkoły i klasy III Gim. wyjazdami na obozy zimowe lub letnie serdecznie zapraszamy!

Obóz płetwonurkowy