Akademia Kulturalnego Pasażera – 21.09.2018r.

AKADEMIA KULTURALNEGO PASAŻERA

21 września uczniowie klas I-III uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych przez Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Sieradzu pt. ,,Akademia Kulturalnego Pasażera”. Podczas zajęć przedstawione zostały m. in. zalety komunikacji miejskiej, sposób organizacji pracy dla kierowców autobusów wszystkich linii. Uczniowie zostali przeszkoleni w zakresie zakupu biletów i ich kasowania, właściwego i bezpiecznego zachowania się w środkach komunikacji. Zostali poinformowani o konsekwencjach braku skasowanego biletu oraz niewłaściwego zachowania podczas jazdy. W nagrodę za bycie wzorowymi słuchaczami Akademii Kulturalnego Pasażera odbyli przejażdżkę Meleksem.

Zachęcamy w dniu 22 września do udziału w akcji ,,Dzień bez samochodu” i korzystania z bezpłatnej komunikacji miejskiej na terenie miasta Sieradza.

Akademia kulturalnego pasażera - 21.09.2018
« 1 z 2 »