Polskie Madonny 21.06.2018

WRĘCZENIE NAGRÓD W KONKURSIE PANA POSŁA POLAKA „POLSKIE MADONNY”

21 czerwca, w ostatnim dniu zajęć szkolnych, na uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej czekała bardzo miła niespodzianka. Do naszej szkoły przybyła bowiem pani Dorota Więckowska – Dyrektor Biura Poselskiego pana Posła na Sejm RP, Piotra Polaka, aby wręczyć nagrody i wyróżnienia w konkursie „Polskie Madonny”, ufundowane oczywiście przez Pana Posła, który był jednocześnie organizatorem tego pięknego konkursu.

Cała społeczność Zespołu Szkół Katolickich jest bardzo wdzięczna Panu Piotrowi Polakowi i Pani Dorocie Więckowskiej za współpracę, za propagowanie wśród młodzieży patriotyzmu i ukazywanie dobrego oblicza polskiego parlamentaryzmu. Dziękujemy!  

Oto lista osób nagrodzonych w dwóch kategoriach: klas 1-3 i kl. 4-7

1. Filip Grusza I miejsce ( kl. 5)

2. Hubert Jeziorski II miejsce (kl. 5)

3. Jakub Balcerzak III miejsce (kl. 4)

4. Anna Bonikowska I miejsce (kl. 2)

5. Antoni Spętany II miejsce (kl. 2)

6. Julita Cieploch III miejsce (kl. 3)

7. Szymon Dusza – wyróżnienie ( kl. 1)

8. Wiktor Sterna – wyróżnienie (kl. 2)

9. Stefan Staniucha – wyróżnienie (kl. 2)

Polskie Madonny - 21.06.2018