LAUREACI KONKURSU „KOLEJ NA SZKOŁY”

LAUREACI KONKURSU „KOLEJ NA SZKOŁY”

W najbliższą sobotę, 9 czerwca 2018r., sześcioro uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami pojedzie na wycieczkę pociągiem z Sieradza do Łodzi, połączoną ze zwiedzaniem nowego Dworca Fabrycznego oraz z seansem w Planeterium EC1. Wycieczka stanowi nagrodę dla laureatów konkursu plastycznego „Kolej na szkoły” organizowanego przez Pana Marszałka Witolda Stępnia. Brali w nim udział uczniowie wielu szkół z terenu Sieradza, Zduńskiej Woli, Łasku i Pabianic. Wyłoniono 60 laureatów, wśród których znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Z klasy I SP: Karolina Włochacz, Mikołaj Balcerzak, Szymon Dusza (opiekun – p. J. Przezak), z klasy II SP Antoni Spętany (opiekun – p. A. Staińska), z kl. VI SP Hanna Putyńska i Małgorzata Bonikowska (opiekun – p. Danuta Piekarczyk – Cola). Gratulujemy i życzymy ciekawej podróży!

LAUREACI KONKURSU „KOLEJ NA SZKOŁY”