26 maja Dzień Mamy

W tym roku Dzień Matki będzie wyjątkowym świętem dla trzecioklasistów, gdyż 26 maja odbędą swoją pierwszą spowiedź świętą. Będą im towarzyszyły mamy i cała najbliższa rodzina, aby nazajutrz wspólnie przystąpić do Stołu Pańskiego. Zbieg tych wydarzeń to czas podwójnej radości , ale i zadumy. Dlatego w sposób szczególny dzieci chciały wyrazić swą wdzięczność kochanym Mamom, za wszystko co dla nich robią. W przeddzień wydarzeń zaproszono więc mamy do szkoły na uroczystość zorganizowaną na ich cześć. W programie było przedstawienie, składanie życzeń , buziaczki i obdarowanie drobnymi upominkami. Były też przewidywane serdeczne uśmiechy mam i ich pełne miłości spojrzenia w stronę swoich latorośli. Nie obyło się bez wzruszeń ( nawet łez w oczach) po przeczytaniu wpisów w własnoręcznie wykonanych laurkach… wpisów podsumowujących całe jestestwo bycia MAMĄ….- MAMĄ swojego aniołka.

26 maja Dzień Mamy