„O czym szumi dąb Teodor” – 15.05.2018

Dnia 15 maja grupka uczniów naszej szkoły udała się do Dąbrowy Wielkiej, aby wziąć udział w uroczystości podsumowania Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „O czym szumi dąb Teodor”. Organizatorem konkursu była tamtejsza szkoła podstawowa, nosząca imię Teodora Goździkiewicza. Podczas spotkania, które było formą uczczenia rocznicy urodzin patrona , ogłoszono wyniki konkursu, przedstawiono scenkę z książki T. Goździkiewicza „Sprawy Łuki Bakowicza” oraz zaprezentowano przygotowany specjalnie na te okazję układ artystyczny .Okazało się, że temat pracy konkursowej przypadł do gustu naszym uczniom, a napisane przez nich prace zainteresowały jury . Wszyscy reprezentanci naszej szkoły znaleźli się wśród laureatów konkursu. Wyróżnienie przyznano: Hani PUutyńskiej z kl.VI (opiekun –p. Maksajda), Mateuszowi Wojtysiakowi i Grzegorzowi Gołąb z kl.III ( opiekun – p.Halina Pławińska) ,natomiast pierwsze miejsce wśród młodszych uczniów- Witoldowi Walkiewiczowi. Gratulujemy sukcesu i w imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w podobnym konkursie w przyszłym roku.

„O czym szumi dąb Teodor” - 15.05.2018