Kolejna wizyta promocyjna w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Sieradzu! – 08.05.2018

W dniu 08.05.2018 r. uczniowie ZSK, z I klasy Liceum o profilu mundurowym wraz z opiekunem, Panią Sylwią Picholą, złożyli kolejną wizytę, aby promować naszą szkołę. Tym razem odwiedziliśmy Publiczne Gimnazjum nr 3 z Sieradza. Tradycyjnie nasi mundurowi opowiadali o zaletach naszej szkoły i zachęcali do nauki w klasie o profilu mundurowo – humanistycznym. Oczywiście zaprezentowaliśmy zgromadzonej młodzieży nasz nowy film promocyjny.

Naszym licealistom, za czynny udział w promocji szkoły i w kształtowaniu wizerunku naszej placówki należą się serdeczne podziękowania i życzenia wytrwałości przy okazji kolejnych inicjatyw związanych z reklamą naszej szkoły.

Kolejna wizyta promocyjna w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Sieradzu! - 08.05.2018