Wycieczka do Łodzi 24.04.2018

W dniu 24.04.2018 r. została, przez Panią Sylwię Picholę i Pana Piotra Trzeciaka, zorganizowana wycieczka do Łodzi. Uczestniczyli w niej uczniowie klasy VII, III gim. i I liceum. Pierwszą atrakcją był Park Trampolin, w którym wszyscy świetnie się bawili. Zajęcia prowadzone były pod nadzorem profesjonalnych instruktorów. Najpierw odbył się krótki instruktaż bezpiecznego zachowania się podczas zabaw na trampolinach, później nastąpiła rozgrzewka i wreszcie można było poskakać wykonując różnorakie ewolucje. Najwięcej radości wzbudziła zabawa w basenie piankowym. Pobyt w parku trampolin okazał się także bardzo wyczerpującym treningiem. Po aktywnie spędzonym czasie można było wypocząć na seansie filmowym w Łódzkiej Manufakturze. Obejrzeliśmy dzieło filmowe Stevena Spielberga pt. ,, Player One’’. Film przeniósł nas w zupełnie inną, wirtualną rzeczywistość, która w czasach współczesnych nie jest nam obca. Zmęczeni i pełni wrażeń wróciliśmy do Sieradza.

Wycieczka do Łodzi - 24.04.2018